KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11064203

nr 1106 4203

Otto Hesselbom

(1848-1913), Sverige

Oljemålning, Otto Hesselbom (1848-1913), tillskriven, motivet: 15x25

Kondition: slitage, skador

Otto Hesselbom, svensk målare född 1848, död 1913.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 maj 2017
kl 20:09:31

1/5 20:04:31 1      Vinnande bud

Otto Hesselbom

Läs mer om Otto Hesselbom